Úvodní strana » Reference

Reference

 

ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí/ Chata U Jelena

 Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i stravou. Děti si to užily a to je hlavní. Prostředí bylo rodinné a personál byl milý a snažil se nám ve všem vyjít vstříc. :-)

pí. Dubová/ Chata Edison

chtěla bych Vám za všechny účastníky srazu, který se konal na chatě Edison, moc poděkovat za výbornou domluvu s Vámi, bezva ubytování a okolí. Pan správce je velice vstřícný a ochotný člověk, takže i velké poděkování patří jemu. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni, moc se nám u Vás líbilo a uvažujeme o zopakování srazu opět na chatě Edison.

Moc děkuji a přeji Vám pěkné dny.

Dubová P.

p. Krejza/ Mikádo/ Chata Edison

S chatou a především personálem jsme byly velice spokojeni. Kuchařky i správce byli milí a vstřícní. Jídlo bylo dobré, děkujeme za porci pro vegetariána. Chata byla pro naše potřeby vhodná.

O rezervaci na příští rok uvažujeme. 
 

p. Sklenář/ ZŠ Belkovice/ Chata U Jelena

Dobrý večer, 

byli jsme u vás se vším spokojeni, rezervaci na další turnus zvažujeme a budeme řešit s rodiči další třídy.

 

p. Váca/ DDM Frýdek Místek/ Chata Edison

Dobrý den,

Měli jsme se u Vás moc dobře a chatu Edison budeme doporučovat.
 

p. Havlík/ ZŠ Znojmo/ Chata Edison

Byli jsme moc spokojení – s panem provozním i s ostatním personálem chaty jsme se na všem domluvili naprosto bez problémů, kurz na Edisonu tedy proběhl k naší naprosté spokojenosti. Rádi bychom si už teď rezervovali termín lyžařského kurzu na rok 2019.

 

pí. Němčanská/ EkoGymnázium/ Hotýlek Na Mlýně

Dobrý den, souhlasíme s uvedením chvály na internet. Opravdu to bylo letos nejlepší ať už ohledně jídla, nebo domluvy skibusů na sjezdovku.
 

p. Jochman/ ZŠ Měnín/ Hotýlek Na Mlýně

Dobrý den, pobyt byl velmi příjemný a plánujeme ho zopakovat. Bohužel pořádáme LVK jednou za dva roky z kapacitních důvodů, proto příští rok LVK nebude, ale v dalším roce bychom o pobyt u vás velmi stáli. Ještě jednou děkujeme.

p. Pospíchal/ ZŠ Antonínská/ Hotýlek Na Mlýně

Hodnocení Hotýlku je v podstatě stejné jako v loňském roce. Jen jsme nepočítali s rekonstrukcí, která probíhala ve stejném termínu. Ale myslím, že jsme to zvládli všichni pohodově.
Ubytování super, strava jako od babičky domácí, chutná, snídaně formou švédských stolů naprosto perfektní a osvědčila se.